NİŞANTAŞI’NIN YENİ LEZZET DURAĞI -THE URBAN GOAT–

Yeme- içme ve modanın kalbinin attığı Nişantaşı’nın en gözde lezzet durağı olmaya aday olan The Urban Goat, balık ekmekten, Pancake’e kadar uzanan zengin menüsüyle sizlere sofistike bir mutfak deneyimi yaşatıyor.

Adını sahiplerinin keçiye olan sevgisinden yola çıkarak alan The Urban Goat, sunduğu hizmet, leziz yemekleri, iç dekorasyonu ve mimarisi ile müşterilerin vakit geçirmekten keyif alacağı bir ortam yaratmayı hedefliyor. Çeşitli lezzetleri ve Türk mutfağından tatlarıyla misafirlerini mükemmel bir lezzet yolculuğuna çıkaran The Urban Goat, taze ve günlük ürünleriyle sağlıklı yaşamın da kapılarını aralıyor.

Yemeklerinin lezzeti ile dikkat çeken restoran sevdiklerinizle lezzetli yemek yiyip hoş sohbet edebileceğiniz Nişantaşı’nın yeni buluşma noktası olmaya aday… Zengin menüsüyle hizmet veren restoran, hem çalışanları hem de sunumlarıyla diğer restoranlardan farkını ortaya koyuyor. Eşsiz lezzetteki yemekleri ise şef Emir Kaan’a ait…İster klasikten vazgeçmeyip Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinden seçebilir, isterseniz de değişik tatlar deneme amacıyla The Urban Goat’ın usta aşçılarının hazırlamış olduğu farklı seçimler yapabilirsiniz.

Zengin menüsü ile dikkat çeken mekan, ziyaretçileri için Nişantaşı’nda ilk tercih noktası olmaya aday. Mutfağı ve dekorasyonu ile Nişantaşı’na yeni bir soluk getiren The Urban Goat, sabah ve öğle yemekleri, iş çıkışları ve akşam yemekleri gibi günün farklı saatleri için farklı konseptte yemekler sunuyor. Hem damağa hem göze hitap eden lezzetli ve özenli sunumlarıyla farkını ortaya koyuyor.

The Urban Goat’un sunduğu diğer bir lezzet ise ekşi mayalı ekmeği… El yapımı unlu ürünleri ve tatlı menüsüyle de iddialı olan The Urban Goat, özellikle kendi adını verdiği Urban Puff tatlısı ile müşterilerini müdavime çevirecek enfes bir tat sunuyor.

Yeni yerler, yeni tatlar ve farklı lezzetler denemek istiyorsanız The Urban Goat’u mutlaka denemelisiniz.